Aktualizacja RRUP CRM v2.1.22

rrupcrmv2122

Darmowa aktualizacja dla obecnych użytkowników RRUP CRM

Drogi użytkowniku RRUP CRM!
Miło nam poinformować o nowościach, które pojawiły się w naszej platformie.
Najnowsza aktualizacja do ver. 2.1.22 zawiera szereg usprawnień i dodatków, które wspomogą Twoją pracę i bezpieczeństwo systemu.
Poniżej przedstawiamy listę aktualizacji oraz kilka informacji odnośnie każdej z nich. Więcej szczegóły mogą Państwo znaleźć w naszej dokumentacji do której, link dostępny jest po zalogowaniu do CRM w Państwa stopce.

Blokada i archiwizacja pracowników

W edycji każdego użytkownika pojawiła się opcją zablokowania oraz archiwizacji. 

Po zablokowaniu użytkownik zostaje natychmiast wylogowany ze wszystkich urządzeń i nie ma możliwości zalogowania się za pomocą e-maila i hasła. Administrator natomiast nadal ma możliwość zalogowania się na zablokowane konto z poziomu listy użytkowników. 

Archiwizacja powoduje blokadę możliwości logowania się na konto za pomocą e-maila i hasła oraz przenosi użytkownika do zakładki “Archiwum pracowników” gdzie znajdują się wszyscy zarchiwizowani użytkownicy.

Nowy wygląd Panelu głównego

Wdrożyliśmy nowy wygląd panelu głównego dostępnego od razu po zalogowaniu. Gruntowną przebudowę przeszedł interfejs wyświetlania zadań w widoku głównym. Niebawem w kolejnych darmowych aktualizacjach pojawią się nowe funkcjonalności na Państwa Dashboardach oraz możliwość konfiguracji widoku głównego według własnych potrzeb.

Udostępnij:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Szybkie, inteligentne rozwiązania

Osiągnij lepsze wyniki w pracy z RRUP

kontaktuj się z nami i umów na BEZPŁATNĄ prezentację online aplikacji RRUP lub wypróbuj nasz CRM przez 30 DNI ZA DARMO