Aktualizacja RRUP CRM v2.1.23

Darmowa aktualizacja dla obecnych użytkowników RRUP CRM

Drogi użytkowniku RRUP CRM!
Miło nam poinformować o nowościach, które pojawiły się w naszej platformie.
Najnowsza aktualizacja do ver. 2.1.23 zawiera szereg usprawnień i dodatków, które wspomogą Twoją pracę i bezpieczeństwo systemu.
Poniżej przedstawiamy listę aktualizacji oraz kilka informacji odnośnie każdej z nich. Więcej szczegóły mogą Państwo znaleźć w naszej dokumentacji do której, link dostępny jest po zalogowaniu do CRM w Państwa stopce.

Nowe uprawnienia grup cenowych

Dodaliśmy dwa nowe uprawnienia dotyczące grup cenowych.

  1. Dodawanie / edycja / usuwanie wszystkich grup cenowych – ustalamy, kto może zarządzać grupami cenowymi w zakładce “Konfiguracja”. Aby to uprawnienie zadziałało, użytkownik musi mieć przyznany dostęp do zakładki “Konfiguracja”. Uprawnienie jest domyślnie przypisane tylko do administratora.
  2. Przypisywanie wszystkich grup cenowych do użytkowników – ustalamy, kto może przypisać wcześniej dodane grupy cenowe do pracowników. Uprawnienie jest domyślnie przypisane tylko do administratora.

Pierwsze uprawnienie może posiadać tylko administrator, który decyduje jakie ceny są ustalone w grupach cenowych, a moderator z odpowiednią rolą może, z pomocą drugiego uprawnienia, przydzielać grupy cenowe do użytkowników.

Wsparcie dla formatu HEIC

Gdy robisz zdjęcie na telefonie iPhone lub tablecie iPad, obraz jest zapisywany jako plik HEIC. Przeglądarki internetowe nie mają natywnego wsparcia dla tego formatu, dlatego obraz wcześniej musi zostać przetworzony po stronie serwera. Od teraz zdjęcia bez problemu można podglądnąć z poziomu CRM tak jak wszystkie inne pliki graficzne.

Aktualizacja serwera

Wszyscy klienci posiadający wersje dedykowane i abonamentowe na serwerach otrzymali najnowsze aktualizacje pakietów LINUX i wszystkich zainstalowanych bibliotek serwerowych.

Udostępnij:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Szybkie, inteligentne rozwiązania

Osiągnij lepsze wyniki w pracy z RRUP

kontaktuj się z nami i umów na BEZPŁATNĄ prezentację online aplikacji RRUP lub wypróbuj nasz CRM przez 30 DNI ZA DARMO