Branże

RRUP CRM

RRUP CRM Fotowoltaika – jest to obecnie najbardziej rozbudowany CRM dla branży fotowoltaicznej dostępny na Polskim rynku. Nasz system CRM wspomaga Twoją pracę od założenia klienta, przez ofertowanie, generowanie umów, zarządzanie montażem aż po realizację instalacji i zgłoszenie dokumentów do elektrowni.

RRUP CRM

RRUP CRM Pompy ciepła– jest to obecnie najbardziej rozbudowany CRM dla branży pomp ciepła dostępny na Polskim rynku. Nasza aplikacja wspomaga Twoją pracę od założenia klienta, przez ofertowanie, generowanie umów, zarządzanie montażem aż po realizację pompy ciepła. W pakiecie pełna integracja z cieplo.app

RRUP CRM

RRUP CRM Klimatyzacja – jest to obecnie najbardziej rozbudowany CRM dla branży klimatyzacji i chłodnictwa dostępny na Polskim rynku. Moduł  wspomaga Twoją pracę od założenia klienta, przez ofertowanie, generowanie i podpisywanie umów, zarządzanie montażem, wyliczanie wypłat i konfiguracja workflow.

RRUP CRM

RRUP CRM Księgowość– jest to rozbudowany CRM dla biur rachunkowych. Aplikacja wspomaga pracę biura rachunkowego automatyzując wiele procesów takich jak wysyłka rozliczeń, wyznaczanie zadań automatycznych, przypomnienia o nieuregulowanych płatnościach. Moduł zadań i projektów pozwala na zarządzanie procesami wdrożeniowymi oraz umożliwia zapis powtarzalnych schematów/procesów we wzorce postępowań.

RRUP CRM

IT

RRUP CRM IT– jest to rozbudowany CRM dla branży IT i zarządzania projektami pozwalający na bezpieczne przechowywanie informacji o kontrahentach, posiadanych przez niego umowach, zasobach, projektach. Moduł zadań i projektów pozwala na zarządzanie procesami wdrożeniowymi oraz umożliwia zapis powtarzalnych schematów/procesów we wzorce postępowań. RRUP IT to kontrola nad całą firmą w 1 miejscu.

RRUP CRM

RRUP CRM Rekuperacja– jest to obecnie najbardziej rozbudowany CRM dla branży rekuperacji dostępny na Polskim rynku. Nasza aplikacja wspomaga Twoją pracę od założenia klienta, przez ofertowanie, generowanie umów, zarządzanie montażem aż po realizację instalacji rekuperacji. Moduł zadań i projektów pozwala na zarządzanie procesami wdrożeniowymi oraz umożliwia zapis powtarzalnych schematów/procesów we wzorce postępowań. 

Najbardziej rozbudowana aplikacja do
kompleksowego zarządzania firmą

Nowoczesne rozwiązania IT dla twojej firmy

Osiągnij lepsze wyniki w pracy z RRUP

Skontaktuj się z nami i umów na BEZPŁATNĄ prezentację online aplikacji RRUP lub wypróbuj nasz CRM przez 30 DNI ZA DARMO