Aktualizacja RRUP CRM v2.1.25

Aktualizacja RRUP CRM 2.1.25

Aktualizacja dla obecnych użytkowników RRUP CRM

Droga Użytkowniczko, Drogi użytkowniku

Droga Użytkowniczko, Drogi użytkowniku

Ponieważ 28.02.2022 zakończyliśmy aktualizację wszystkich aplikacji RRUP, która zawiera szereg usprawnień i dodatków. Pokrótce przedstawimy je tutaj, a szczegóły mogą Państwo znaleźć w dokumentacji, do której link jest dostępny po zalogowaniu do CRM w stopce.

Nowe uprawnienie nadawania dostępu do kalkulatorów ofertowych

Dodaliśmy nowe uprawnienie „Ustalanie dostępności kalkulatorów dla użytkowników”. Osoba z tym uprawnieniem może nadawać dostępy do kalkulatorów dla użytkowników ze swojej struktury spośród tych kalkulatorów, do których sama ma dostęp. Dostęp do kalkulatorów ofertowych można ustalać w edycji każdego użytkownika CRM.

Powiadomienia o nowym komentarzu do umowy

Nie każdy lubi być zasypywany powiadomieniami, a szczególnie tymi, które go nie dotyczą. Wprowadziliśmy rozszerzoną konfigurację tego kto ma otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach w umowach.

Jeżeli posiadacie Państwo więcej niż jeden kalkulator ofertowy i osobne działy do obsługi różnego rodzaju umów, to warto skonfigurować powiadomienia aby tylko dedykowane działy otrzymywały informacje o danym rodzaju umowy.

Posiadamy dwa typy konfiguracji

  1. Globalna – wybór ról, które powinny otrzymać powiadomienie niezależnie od rodzaju kalkulatora, którego umowa dotyczy. Gdy mamy jeden dział, który zajmuje się wszystkimi umowami.
  2. Według rodzaju kalkulatora – dla każdego kalkulatora można wybrać inne role, które powinny otrzymać powiadomienie. Gdy mamy wiele działów, które odpowiadają za różne rodzajów umów w firmie.

Szczegóły można znaleźć w dokumentacji dostępnej w stopce po zalogowaniu.

Nowe widoki w module zadań

Zaktualizowaliśmy moduł zadań o nowe projekty graficzne. Zmianie uległy:

  • Widok dodawania zadania
  • Widok szczegółów zadania

Niebawem kolejne spore zmiany i aktualizacje. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco!

Udostępnij:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Szybkie, inteligentne rozwiązania

Osiągnij lepsze wyniki w pracy z RRUP

kontaktuj się z nami i umów na BEZPŁATNĄ prezentację online aplikacji RRUP lub wypróbuj nasz CRM przez 30 DNI ZA DARMO