Aktualizacja RRUP CRM v2.1.26

Nowa strona informacyjna „Co nowego?”

Wprowadzamy nową zakładkę w naszym systemie CRM, która została nazwana „Co nowego”. Ta zakładka będzie służyć do dostarczania aktualnych informacji o nowościach związanych z systemem RRUP. Celem wprowadzenia tej funkcjonalności jest zapewnienie naszym użytkownikom łatwego dostępu do najważniejszych aktualizacji i udoskonaleń, które wprowadzamy do naszego systemu.

Wprowadzenie zakładki „Co nowego” ma na celu zwiększenie transparentności i komunikacji z naszymi użytkownikami. Chcemy zapewnić, że nasi klienci są zawsze informowani o najważniejszych zmianach i mogą czerpać maksymalne korzyści z systemu RRUP.

Link do zakładki umieściliśmy w stopce, aby zapewnić łatwy dostęp. Na Panelu głównym będzie się także pokazywać informacja o nowej wersji, które będzie można wyłączyć na stałe klikając w ikonę dzwoneczka obok napisu „Co nowego?”.

Optymalizacja wyświetlanych zdjęć

Po półrocznej pracy etapami wgraliśmy algorytm, który ma na celu znacząco poprawić szybkość wyświetlania zdjęć. Dzięki wprowadzonym zmianom korzystanie z naszej aplikacji stanie się jeszcze bardziej satysfakcjonujące i efektywne.

Skupiliśmy się na zoptymalizowaniu procesu ładowania i przetwarzania obrazów, aby zapewnić natychmiastową i płynną prezentację miniatur. Teraz wyświetlanie dziesiątek miniatur zdjęć na jednej stronie nie powinno stanowić problemów.

Domyślna zakładka w szczegółach umowy

Do tej pory domyślną zakładką, jaka się wyświetlała w szczegółach umowy, była pierwsza zakładka od lewej strony. W zakładce „Konfiguracja” -> „Ogólne” możemy wybrać z listy rozwijanej, jaka domyślnie strona ma się wyświetlić.

Udostępnij:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Szybkie, inteligentne rozwiązania

Osiągnij lepsze wyniki w pracy z RRUP

kontaktuj się z nami i umów na BEZPŁATNĄ prezentację online aplikacji RRUP lub wypróbuj nasz CRM przez 30 DNI ZA DARMO