Aktualizacja RRUP CRM v2.1.28

Usprawnienia dotyczące bezpieczeństwa


W sekcji „Konfiguracja”, dostępnej w lewym menu dla administratorów, pojawiła się nowa kategoria o nazwie „Bezpieczeństwo”.

Teraz możemy precyzyjnie ustalić, po ilu minutach braku aktywności użytkownik zostanie automatycznie wylogowany z systemu. Ponadto istnieje opcja wyświetlania licznika w stopce, który odlicza czas do zakończenia bieżącej sesji.

Więcej szczegółów znajdą Państwo w dokumentacji.

Resetowanie hasła

Domyślnie opcja ta jest wyłączona, jednak można ją aktywować w sekcji „Konfiguracja” pod zakładką „Bezpieczeństwo”.

Ta funkcjonalność umożliwia resetowanie hasła w przypadku jego utraty. Dzięki niej użytkownicy zyskują zdolność do samodzielnego przywracania dostępu do swoich kont, co nie tylko podnosi wygodę, ale również wzmacnia poziom bezpieczeństwa korzystania z systemu CRM.

Więcej szczegółów znajdą Państwo w dokumentacji.

Źródła klientów

Wprowadziliśmy nowe uprawnienie o nazwie „Edycja źródła klienta”. Osoba posiadająca to uprawnienie ma zdolność do modyfikowania źródła klienta podczas jego edycji. Co więcej, podczas konfiguracji źródła istnieje opcja dostosowania dostępności tego źródła dla wybranych ról użytkowników (domyślnie źródło jest dostępne dla wszystkich).

Więcej szczegółów znajdą Państwo w dokumentacji.

Symulacje kredytowe

W sekcji „Moduły dodatkowe”, dostępnej w górnej części strony, pojawił się nowy moduł umożliwiający rozszerzenie oferty PDF prezentowanej klientowi o dodatkową stronę zawierającą informacje na temat warunków kredytowania oferowanego produktu.

Więcej szczegółów znajdą Państwo w dokumentacji.

Udostępnij:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Szybkie, inteligentne rozwiązania

Osiągnij lepsze wyniki w pracy z RRUP

kontaktuj się z nami i umów na BEZPŁATNĄ prezentację online aplikacji RRUP lub wypróbuj nasz CRM przez 30 DNI ZA DARMO