Aktualizacja RRUP CRM v2.1.29

Miło nam poinformować o nowej aktualizacji RRUP CRM do ver. 2.1.29 Obecna aktualizacja systemu CRM wprowadza szereg nowych funkcji i usprawnień, które mają na celu ułatwienie użytkownikom pracy i poprawę efektywności.

Pogrupowany widok powiadomień

Do tej pory powiadomienia były wyświetlane w formie chronologicznej listy, co utrudniało ich przeglądanie. W nowym widoku powiadomienia są pogrupowane względem konkretnego zadania, umowy lub klienta. Dzięki temu użytkownicy mogą szybko i łatwo znaleźć powiadomienia dotyczące interesujących ich tematów.

Struktura pracowników

Nowy widok struktury pracowników jest bardziej intuicyjny i pozwala na szybsze i łatwiejsze poruszanie się po strukturze. Użytkownicy mogą również dostosować strukturę do swoich indywidualnych potrzeb, co pozwala na lepsze dostosowanie systemu CRM do różnych rodzajów działalności i modeli organizacyjnych.

Aktywne odnośniki w notatkach i zadaniach

Do tej pory linki URL z notatek i zadań trzeba było przekopiowywać do nowego okna przeglądarki. W nowym widoku system automatycznie konwertuje linki, aby po ich kliknięciu otworzyły się w nowym oknie. Dzięki temu użytkownicy mogą łatwiej i szybciej uzyskiwać dostęp do zawartości linków.

Zakładka „Montaże”

Dodaliśmy drobne usprawnienie umożliwiające szybkie wyszukanie zespołu na kalendarzu montaży.

Lista klientów

Zaimplementowaliśmy możliwość filtrowania klientów po województwie. Filtr jest domyślnie wyłączony, należy go włączyć w konfiguracji.

Lista zadań

Filtry „Odpowiedzialny za wykonanie” i „Powiązane z” zostały zaktualizowane. Teraz pokazują zadania wszystkich wybranych osób z poszczególnych filtrów, nie osobno.

Konfiguracja e-mail w CRM

Dodaliśmy artykuł opisujący możliwości konfiguracji skrzynek pocztowych w CRM. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej dokumentacji.

Grupy cenowe

W konfiguracji grup cenowych dodano możliwość wyszukiwania po nazwie oraz filtrowania pozycji. Do ustalania pozycji grup cenowych wymagane jest nadanie uprawnienia „Może ustalać pozycje grup cenowych”.

Nowe moduły

Do oferty zostały dodane dwa nowe moduły:

  • Personalizacja widoków: pozwala użytkownikom na dostosowanie wyglądu i funkcjonalności systemu CRM do swoich indywidualnych potrzeb. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej dokumentacji.
  • FAQ – najczęściej zadawane pytania: zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące systemu CRM. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej dokumentacji.
Udostępnij:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Szybkie, inteligentne rozwiązania

Osiągnij lepsze wyniki w pracy z RRUP

kontaktuj się z nami i umów na BEZPŁATNĄ prezentację online aplikacji RRUP lub wypróbuj nasz CRM przez 30 DNI ZA DARMO