Integracja RRUP CRM z Altera – Finansowe centrum dowodzenia

Finansowe Centrum Dowodzenia dla przedsiębiorców Altera.app

Będąc prężnie rozwijającą się spółką z sektora IT cenimy sobie nowoczesne, elastyczne rozwiązania. Ważne jest dla nas dostosowywanie się w pełni do potrzeb klienta i tego też oczekiwaliśmy od naszego biura księgowego. Zależało nam, żeby współpraca opierała się na działaniach, które sprawiają, że księgowość staje się wartością, a nie tylko przykrym obowiązkiem. Dlatego też wybraliśmy Altera — dostawcę nowoczesnych usług, który zawsze stawia na to, co najlepiej wspiera przedsiębiorców!

Dlaczego w księgowości warto wybierać nowoczesne rozwiązania? 

W dzisiejszych czasach nieocenionym wsparciem dla przedsiębiorców jest nowoczesna księgowość, która podąża zarówno za rozwojem technologicznym, jak i ciągłymi zmianami przepisów. Księgowość to już nie tylko wystawianie i wysyłanie faktur. To szereg innych działań, które skutkują oszczędnością czasu przedsiębiorcy, szybszym rozwojem firmy i podejmowaniem lepszych decyzji biznesowych. 

Współpraca z doświadczonymi specjalistami z biura księgowego Altera pozwoliła nam odkryć, że księgowość może być przyjemnością, a nie tylko przykrym obowiązkiem. Korzystanie z autorskiej aplikacji Altera.app pozwoliło nam na realną kontrolę naszych finansów. Dodatkowo, dzięki integracji z Altera.app mamy pewność, ze nasze faktury wystawiane są zawsze w 100% zgodnych z polskim prawem.

Co jeszcze przekonało nas do korzystania z tej nowoczesnej aplikacji? Przekonajcie się sami!

Błyskawicznie wystawianie i wysyłanie faktur 

W RRUP CRM szybkie i wygodnego wystawianie i wysyłanie faktur za pomocą smartfona lub laptopa to podstawa. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy kontrolę nad przychodami firmy z każdego miejsca i o każdej porze.

Funkcjonalności stosowane w aplikacjach do księgowości online oferują także wiele innych korzyści, takich jak korygowanie już wystawionych faktur, dołączanie do nich załączników czy korzystanie z funkcji podzielonej płatności, ułatwiającej rozliczenia z kontrahentami.

Dane o rzeczywistych kosztach firmy

Jako przedsiębiorcy doskonale  zdajemy sobie sprawę, że księgowość to nie tylko kontrola przychodów, ale także rozliczanie faktur kosztowych. Dlatego cenimy sobie szybki dostęp do informacji o wydatkach ponoszonych przez naszą firmę. Mając pełen wgląd w realną sytuację finansową, zyskujemy większą kontrolę i spokój.

Przy wyborze aplikacji szczególnie zależało nam na możliwości zbiorczego opłacania faktur kosztowych w określonym przez nas terminie. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala nam błyskawicznie kontrolować terminy płatności.

Bezpiecznie przechowywanie i zarządzanie dokumentami w chmurze

Poszukując nowoczesnych rozwiązań księgowych od początku stawialiśmy na porzucenie rozliczeń w papierowym wydaniu. Możliwości bezpiecznego przechowywanie dokumentów w formie cyfrowej to dla nas niesamowicie cenne rozwiązanie! Dzięki przechowywaniu plików w chmurze mamy do nich dostęp o każdej porze, przez całą dobę. 

Korzystanie z aplikacji do księgowości online pozwala nam także na błyskawiczne korzystanie z aktualnej bazy umów i wzorów dokumentów. Możemy również tworzyć własne archiwa, w których przechowujemy różne pliki związane z działalnością firmy, takie jak umowy z kontrahentami czy dokumenty kadrowe. 

Te funkcjonalności nie tylko usprawniają działania związane z księgowością, ale również pozwalają na łatwe i szybkie odnajdowanie istotnych dokumentów w dowolnym momencie.

Realna analiza sytuacji finansowej firmy

W RRUP cenimy sobie błyskawiczny rozwój, opierający się nie tylko na doświadczeniu naszych pracowników, ale również na rzeczywistych danych finansowych. Dlatego w Altera.app niezmiernie cenimy sobie moduł Finanse.

Wykorzystanie funkcji filtrowania przychodów i kosztów według roku, miesięcy lub konkretnych projektów to nieocenione narzędzie do dokładnych analiz biznesowych. Dzięki nim możemy tworzyć konkretne zestawienia bez konieczności korzystania z arkuszy kalkulacyjnych. Dane w czasie rzeczywistym przedstawiają realną sytuację finansową naszej firmy.

Dzięki funkcji rocznego podsumowania finansowego w aplikacji, szybko i łatwo możemy zweryfikować efektywność prowadzonej działalności. Gotowe wykresy i analizy generowane przez aplikację skutecznie wspierają opracowywanie korzystniejszych planów rozwoju RRUP. To nie tylko oszczędność czasu, ale także dokładna analiza danych finansowych, pozwalająca na bardziej świadome decyzje biznesowe i inwestycyjne.

Błyskawiczne wysyłanie wiadomości i plików z poziomu aplikacji

Nowoczesne rozwiązania księgowe znacznie ułatwiają komunikację z biurem księgowym. Dzięki korzystaniu z funkcji bezpośredniego wysyłania wiadomości do naszej księgowej nie musimy już tracić czasu na dojazd do biura ani kontakt telefoniczny.

Gdy mamy pytania dotyczące rozliczeń czy dokumentacji, natychmiast wysyłamy wiadomość do księgowej bezpośrednio z poziomu smartfona lub laptopa. Cyfrowe rozwiązania pomagają nam zminimalizować ryzyko zgubienia faktur, dokumentów oraz korespondencji.

Integracja z KSeF i elektroniczny obieg dokumentów

Od 1 lipca 2024 roku większość firm będzie obowiązywał Krajowy System e-Faktur (KSeF). Jest to ogromna zmiana dla przedsiębiorców, ponieważ przedsiębiorcy będą musieli zrezygnować z papierowych faktur. Wiąże się to z tym, że w firmach będzie trzeba wdrożyć elektroniczny obieg dokumentów, a aplikacja do wystawiania faktur powinna posiadać integracje z KSeF. 

Nowoczesna księgowość w Altera

Jako przedsiębiorcy, którzy pragną skutecznie się rozwijać, wiemy doskonale, że nowoczesne rozwiązania w księgowości, nadążające za zmieniającymi się przepisami, są na wagę złota. Dlatego szczególnie cenimy sobie możliwość korzystania z Altera.app. Aplikacji dostarczającej szeregu rozwiązań, które pozwalają nam podejmować decyzje biznesowe! 

W RRUP wiemy, że przejrzyste i klarowne warunki rozliczeń oraz skuteczna kontrola finansów naszej firmy są kluczowe dla naszego rozwoju. Dlatego też prowadzenie naszej księgowości zleciliśmy biurze księgowemu Altera. Ta współpraca zapewnia nam nie tylko dostęp do najnowszych narzędzi do księgowości online, ale także opiekę proaktywnych księgowych i doradztwo doświadczonych specjalistów!

Udostępnij:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Szybkie, inteligentne rozwiązania

Osiągnij lepsze wyniki w pracy z RRUP

kontaktuj się z nami i umów na BEZPŁATNĄ prezentację online aplikacji RRUP lub wypróbuj nasz CRM przez 30 DNI ZA DARMO